cumahocam@gmail.com

Anasayfa > Haberler

HABERLER

dişikırık'tan ek tercih uyarısı

Dişikırık, “Şimdi yıllarca verilen emeklerin karşılığını alma süreci olan son ek tercih dönemi başlayacaktır. Ek Tercihler 17 Eylül 2023 tarihlerine kadar yapılacaktır” dedi.

Daha Fazla Göster 

CUMA DİŞİKIRIK “ÇABALARIM, GENEL MERKEZİ AŞMAYA YETMEDİ”

Cuma Dişikırık, ailesi, akrabaları ve dostlarıyla yaptığı değerlendirme sonucunda aktif siyaseti bırakma kararı aldığını belirtti.

Daha Fazla Göster 

CUMA HOCA “CANLA BAŞLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM”

AK Parti Batman Milletvekili Aday Adayı Uzman Eğitimci İş İnsanı Cuma Dişikırık yaptığı açıklamada “Üyesi olmaktan her zaman onur duyduğum AK Parti’mizde ‘İnandığımız Yolda Yürümeye Devam’ şiarıyla yola çıktığımız AK Parti Batman Milletvekilliği için aday adaylığında sona yaklaşmaktayız” dedi.

Daha Fazla Göster 

DİŞİKIRIK'TAN temayül teşekkürÜ

Cumartesi günü yapılan AK Parti Milletvekili temayül yoklaması ile ilgili olarak AK Parti Batman Milletvekili aday adayı Cuma Dişikırık bir teşekkür mesajı yayınladı.

Daha Fazla Göster 

DİŞİKIRIK “TEK HEDEFİM AK PARTİ’NİN BATMAN’DA EN İYİ OYU ALMASIDIR”

14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimlerde milletvekili olabilmek için yola çıkan Uzman Eğitimci İş İnsanı Cuma Dişikırık Batman’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti.

Daha Fazla Göster 

DİŞİKIRIK; Teşkİlat seçİme hazır

AK Parti Batman Milletvekili Aday Adayı Cuma Dişikırık, seçim çalışmaları kapsamında Gercüş, Hasankeyf ve Beşiri ilçelerini ziyaret ederek, teşkilat üyeleri ile istişare yaptı.

Daha Fazla Göster 

DİşİkIrIk, İlçelere çıkarma yaptı

AK Parti Batman Milletvekili Aday Adayı Cuma Dişikırık, seçim çalışmaları kapsamında ilçeleri gezerek, teşkilat üyeleri ile istişare yaptı, vatandaşlarla bir araya geldi.

Daha Fazla Göster 

DİŞİKIRIK, aday adaylığı İÇİN başvurdu

AK Parti’den milletvekili aday adaylığını açıklayan Uzman Eğitimci İş İnsanı Cuma Dişikırık, resmi başvurusunu ailesi ve sevenleriyle birlikte yaptı.

Daha Fazla Göster 

“YÜZ YILIN SORUMLULUĞU İLE YÜRÜYORUZ”

AK Partili Eğitimci Cuma Dişikırık, partisinden Batman milletvekili aday adayı oldu. Dişikırık, Batman’da partisinin milletvekili sayısını artıracaklarını söyledi.

Daha Fazla Göster 

Depremzedelere VIP C9 desteği…

VIP C9 Kurs Merkezi, Batman’a sığınan 55 depremzede öğrenciye ücretsiz eğitim desteği veriyor.

Daha Fazla Göster 

Ak Parti'den
İLK aday adayı…

AK Parti’de, 2023 seçimleri öncesi milletvekilliği aday adaylığını açıklayan ilk isim belli oldu.

Daha Fazla Göster 

CUMA HOCA’DAN DEPREMZEDELERE EĞİTİM DESTEĞİ

Batman’da eğitim ve öğretim faaliyeti gösteren VIP C9 Kurs Merkezi, depremzede öğrencilere Ücretsiz Eğitim ve Nakdi Yardım desteğinde bulunacağını duyurdu.

Daha Fazla Göster 

Dişikırık'tan kan bağışına davet

AK Parti Batman Milletvekili Aday Adayı Cuma Disikirik, tüm halkı Kızılay'a kan bağışında bulunmaya davet etti.

Daha Fazla Göster 

“Tatili iyi değerlendirin”

VIP C9 Kurs, Özel C1 Kurs Merkezi ve Kozluk Teknogenç Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Uzman Eğitimci Cuma Dişikırık, öğrencilerin 23 Ocak-3 Şubat arası 15 günlük yarıyıl tatilini iyi değerlendirmelerini gerektiğini belirtti.

Daha Fazla Göster 

DİŞİKIRIK, GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Uzman Eğitimci Cuma Dişikırık, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nde yerel ve ulusal basın temsilcilerini kahvaltıda ağırladı.

Daha Fazla Göster 

DİŞİKIRIK’TAN YKS İL BİRİNCİSİNE 100 BİN TL DESTEK!

Uzman Eğitimci İş İnsanı Cuma Dişikırık, kayıtlı ve devam eden öğrenciler için geçerli olan 2023–2024 YKS İl Birincisine 100 Bin TL eğitim desteği vereceğini açıkladı.

Daha Fazla Göster 

SMA hastaları için kermes düzenlediler

Kozluk Teknogenç Koleji, SMA Tip 1 hastası Fatma Zehra Dağ ile Asenat Yağa yararına kermes düzenledi. Yönetim Kurulu Başkanlığını Uzman Eğitimci iş insanı Cuma Dişikırık’ın yaptığı Kozluk Teknogenç Koleji, SMA Tip 1 hastası minik kızların sağlığını kavuşması için kermes düzenledi. 

Daha Fazla Göster 

VIP C9’da motivasyon semineri

İlimizde faaliyette bulunan VIP C9 Kurs merkezi öğrencilerine yönelik Batman Barosu Konferans salonunda Motivasyon ve Başarının Sırrı konulu seminer düzenledi. Konuşmacı olarak Uzman Eğitimci Cuma Dişikırık’ın sunduğu seminere öğrencilerin yoğun ilgisi ile gerçekleşti.

Daha Fazla Göster 

Dişikırık’tan 
önemli mesaj

Uzman Eğitimci Cuma Dişikırık, yeni eğitim-öğretim yılını kutladı.

Daha Fazla Göster 

Kolej öğrencileri 
Avrupa yolcusu

Kozluk Özel Kozluk Tekno Genç Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri, Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Dişikırık tarafından staj için Bratislava/Slovakya’ya götürülüyor.

Daha Fazla Göster 

Rüya gibi düğün…

Malatya’da yaşayan Demirtaş Ailesi’nin makine mühendisi oğlu Aykut Demirtaş, Gazetemiz Sahibi Ercan Atay’ın yeğeni ve İstanbul esnaflarından Şevket Keskin’in biricik kızı Yonca Keskin ile hayatını birleştirdi.

Daha Fazla Göster 

Öğrenciler
 C9’da 
ter döktü

Batman VIP C9 Kurs Merkezi 11. sınıflara yönelik özel bursluluk sınavı düzenledi.

Daha Fazla Göster 

“TEKNOGENÇ KOLEJİ EĞİTİM MARKASI OLACAK”

1988 yılından bu yana Eğitim Öğretim faaliyetlerinde hizmet veren Eğitimci-İş adamı Cuma Dişikırık halen Kozluk ve Siirt merkezde olmak üzere Rüzgar Koleji , Özel Kozluk Teknokent Koleji, Özel Siirt Teknokent Koleji Mesleki Teknik Anadolu lisesi, VIP C9 Kurs Merkezi, Özel C1 Kurs Merkezi, Hedef Akşam Lisesi ve Batman Akşam Lisesi olarak eğitim alanında özel öğretim kurumlarında hizmet vermeye devam ediyor.

Daha Fazla Göster 

TABLETE KAVUŞTULAR

Batman’da 5 Kardeş, Tek Telefondan EBA’ya Bağlanıyor başlığıyla gazetemizde sesini duyuran Bakır Ailesi, tablete kavuştu.

Daha Fazla Göster